SUPLEMENT DIETY

13 lipca 2017

Wojna Marek 2.0 z PCHstyle - zlot samochodowy i impreza charytatywna

24. czerwca 2017 roku zostaliśmy zaproszeni już drugi raz na zlot samochodowy pt."Wojna Marek" organizowanym na boisku w Ratajach (Chodzież) przez miłośników motoryzacji z grupy PCHstyle. I tym razem można było podziwiać nietuzinkowe maszyny i posłuchać głośnych wydechów uczestników zlotu. Zadbano również o inne atrakcje. Między innymi można było spróbować swoich sił w chodzeniu z "alkogoglami", czy też obejrzeć akcję gaszenia płonącego auta. My - Suplement Diety - zadbaliśmy o oprawę muzyczną podczas tego emocjonującego wydarzenia. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje utwory, ale także zagraliśmy covery. Cała impreza udała się fantastycznie i pomimo, że pogoda miała być niekorzystna to w ostateczności się rozpogodziło.

 

Impreza odbyła się w myśl wydarzenia charytatywnego i w trakcie eventu zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Julki, która cierpi na porażenie mózgowe czterokończynowe.

 

Dla nas to był zaszczyt tam wystąpić i dołożyć cegiełkę dla Julki, jednak organizatorzy z klubu PCHstyle zrobili nam miłą niespodziankę i otrzymaliśmy wspaniały prezent - podziękowanie!

 

Jak widać dla wszystkich było to ważne wydarzenie i jeszcze długo będziemy je wspominać!

  POWRÓT

Inne artykuły: