SUPLEMENT DIETY

13 lipca 2017

Wojna Marek 2.0 z PCHstyle - zlot samochodowy i impreza charytatywna

24. czerwca 2017 roku zostaliśmy zaproszeni już drugi raz na zlot samochodowy pt."Wojna Marek" organizowanym na boisku w Ratajach (Chodzież) przez miłośników motoryzacji z grupy PCHstyle. I tym razem można było podziwiać nietuzinkowe maszyny i posłuchać głośnych wydechów uczestników zlotu. Zadbano również o inne atrakcje. Między innymi można było spróbować swoich sił w chodzeniu z "alkogoglami", czy też obejrzeć akcję gaszenia płonącego auta. My - Suplement Diety - zadbaliśmy o oprawę muzyczną podczas tego emocjonującego wydarzenia. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje utwory, ale także zagraliśmy covery. Cała impreza udała się fantastycznie i pomimo, że pogoda miała być niekorzystna to w ostateczności się rozpogodziło.

 

Impreza odbyła się w myśl wydarzenia charytatywnego i w trakcie eventu zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Julki, która cierpi na porażenie mózgowe czterokończynowe.

 

Dla nas to był zaszczyt tam wystąpić i dołożyć cegiełkę dla Julki, jednak organizatorzy z klubu PCHstyle zrobili nam miłą niespodziankę i otrzymaliśmy wspaniały prezent - podziękowanie!

 

Jak widać dla wszystkich było to ważne wydarzenie i jeszcze długo będziemy je wspominać!

  POWRÓT

Inne artykuły:

30 września 2020
Już 26 września w chodzieskim Amfiteatrze odbędzie się koncert promujący naszą płytę "Forte"!  Zagrają: pARTyzant, Big Cyc i my :)  Przychodźcie i korzystajcie:)
30 września 2020
Domyślna treść artykułu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec est mauris, laoreet sit amet metus sed, dictum pellentesque ipsum. Donec ultrices fermentum ante, ut suscipit orci dictum
30 września 2020
WYDALIŚMY PIERWSZĄ PŁYTĘ!  Możecie ją kupić w kilku miejscach: - Agma Optyk - Biblioteka Miejska - Stacja Moya -Bolesław Łabój - Sklep Arka - Tawerna Rataje - Argohorse Szamocin oraz
11 września 2020
Dzięki zaproszeniu Oli ze Stajni ARGO mieliśmy przyjemność zagrać tam dwa koncerty. My bawiliśmy się świetnie, goście również, były tańce i wspólne śpiewanie, więc wszystko zagrało :)  Polecamy bardzo to
11 września 2020
Na początku czerwca zagraliśmy koncert na zamkniętej scenie Chodzieskiego Domu Kultury. Po wielu miesiącach bez koncertów miło było wystąpić dla Was w takiej formie :) Dziękujemy Dyrektorowi ChDK i ekipie
13 listopada 2019
19 października reprezentacja zespołu wybrała się do Wrocławia na wywiad, który odbył się podczas audycji "Muzyczna Polska Tygodniówka". Dziękujemy za zaproszenie, to był dla nas zaszczyt!  Dziękujemy słuchającym, :)
27 października 2019
5 października zagraliśmy koncert w Forcie 96 w Poźrzadle.  Oprócz nas zagrał tam również ekstra zespół Zagłada. Koncert się udał, ugoszczeni zostaliśmy fantastycznie. Jeśli będzie okazja chętnie tam wrócimy!