SUPLEMENT DIETY

Piotr "Buri" Szymczak

 

W zespole od początku.

Gra na gitarze, komponuje, pisze teksty, a pewien przypadek sprawił, że został wokalistą. Od wielu lat związany jest

z Chodzieskim Domem Kultury jako
DJ Dyskotek Alternatywnych, współorganizator i prowadzący finałów WOŚP.

Prywatnie mąż Magdaleny i "tatuś" labradora o imieniu Fado. Właściciel firmy Usługi ogólnobudowlane "Burii". Wszelkie niedoskonałości w graniu nadrabia zapałem i miłym usposobieniem.

"Mokras"

 

W zespole od kwietnia.

"Ryncista" z zamiłowania. W przerwach pomiędzy odwykami gra na gitarze.

 

 

 

Roman Puziak

 

Interesuje się sportem głównie piłką ręczną i sztukami walkami. Lubi przyrządzać różne potrawy, sprawia mu to wielką przyjemność. Swój każdy czas wolny poświęca dla muzyki, to ona tak naprawdę daje mu 100% radości.

Łukasz Nowak

 

Perkusista związany z zespołem od 2016 roku. Uwielbia lotnictwo (posiada nawet wykształcenie w tym kierunku)
i podróżowanie, interesuje się MESem, inżynierią procesową, projektowaniem, analizą sygnałów (człowiek o wielu zainteresowaniach - szczególnie inżynieryjnych). Lubi obejrzeć zarówno dobry film jak i ciekawy serial. Czas wolny spędza na tym, na co ma akurat ochotę.

BIOGRAFIA

 

Zespół grający muzykę z pogranicza bluesa i rocka. Geneza zespołu sięga 2009 roku, kiedy to czwórka znajomych spotkała się po raz pierwszy na wspólne jam session w Chodzieskim Domu Kultury. W skład wchodzili: Piotr Szymczak na gitarze, Jacek Świst na bassie, Mariusz Szeląg na perkusji oraz Maciej Starosta na drugiej gitarze. Pierwsze utwory były główne coverami Dżemu. Po ponad rocznym graniu do składu dołączyła Marta Grzelak, która po niedługim czasie postanowiła jednak odejść. Maciej powrócił do składu wraz z nowym wokalistą Snajperem, a właściwie Łukaszem Boeske. W tym składzie zagraliśmy kilka koncertów w ChDK, restauracji Tawerna oraz pomagaliśmy zbierać pieniądze dla potrzebujących występując na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, co do dziś pozostaje naszą tradycją. Występy stały się motorem napędowym do kreowania własnego stylu i kawałków. Zespół musiał się zmierzyć z trudnym wyzwaniem, jakim było znalezienie nowego perkusisty, gdyż Mariusz, po naradzie został usunięty ze składu. W tym czasie Piotr grał koncerty głównie na gitarze akustycznej, aby wypełnić lukę po bębnach. W międzyczasie Jacek opuścił ekipę, a w jego miejsce przyszedł Robert ‘Masaker’ Miler. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć „pałkarza”, którym został Dominik Dzierzbicki. Niedługo po tym, kapela przeżywa następny kryzys jakim jest odejście Łukasza, którego powodem są studia. Ostatecznie Piotr decyduje się na przejęcie po nim pałeczki.  Zespół zaczyna w miarę regularnie koncertować, co jest owocem ich ciężkiej pracy i wielu godzin spędzonych w podziemiach Chodzieskiego Domu Kultury. Kapela zajmuje pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez burmistrza miasta pt. „Letnie Show Na Promenadzie” oraz otrzymuje zaproszenie na AlterFest do Wągrowca. Zespół może się również pochwalić wspólnym występem z Krzysztofem Toczko, znanym jako pARTyzant. Kolejnym ważnym etapem w historii zespołu jest prowadzenie Zaduszek Muzycznych w ChDK, na który zostają zaproszeni Monika Kubacka na wokal oraz Marcin Semrau na klawisze, puzon i harmonijkę. Nie trzeba było długo czekać, aż Marcin dołączy do ekipy. Od tego czasu nastąpił niesamowity rozwój oraz powiew świeżości w repertuarze własnym, jak i w coverach. Na tym etapie Dominik postanowił opuścić zespół i zastąpił go Dawid Haupa. Swoim nietuzinkowym stylem gry partie na bębnach ożyły niesamowicie.  Ciekawym doświadczeniem był Dzień Kobiet organizowany przez Chodzieski Dom Kultury. Za sprawą Marcina gościnnie zaśpiewała Aneta Wachowiak. Niestety w roku 2016 zespół opuszcza Dawid i po długich poszukiwaniach godnie zastępuje go na bębnach Łukasz Nowak. Zmiana ta pozwoliła ustabilizować skład. W czerwcu 2017 roku zespół supportował takie gwiazdy jak Kobranocka, Róże Europy, czy Sztywny Pal Azji.

SKŁAD

O NAS